top of page

Ürün Takibi

RFID uygulamaları sayesinde üretim hattınız üzerindeki fireleri ve hataları anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Alınacak detaylı veriler, kapasitenin doğru ölçümlenmesi, üretim hatlarınızın dengeli bir planda çalışması ve uygun metotların geliştirilerek verimliliğin arttırılması işletmenizin gelişimine büyük fayda sağlayacaktır.

rgb son-03.jpg
numunetak%C4%B1b%C4%B12-01111-01_edited.

RFID Numune Takibi

Akıllı kapılar, numunenin konum bilgisini anlık olarak paylaşarak kaybolmasını ya da izinsiz çıkışı önlerken, hangi tasarımcının ne kadar ürün ortaya çıkardığı ve bu ürünlerinin ne kadar beğeni topladığına dair detayları da ortaya koyar.

Depo Yönetimi

Tekstil sektöründe bir siparişin doğru, eksiksiz gönderilmesi hayati önem taşımaktadır. Ürünlerin siparişi ilgili ERP sisteminden ilgili iş emri seçildikten sonra, sistem kutu içerisinde doğru ürün olup olmadığını otomatik bir şekilde belirleyecektir. Aynı zamanda sistem kalite kontrole ayrılması gereken ürünleri iş zekası algoritması sayesinde ayırarak gerekli kontrollerin yapılmasını sağlar.

depo yonet-01-01.jpg
kumastakibi-01.jpg

Kumaş Takibi

Süreç depo içerisine gelen bobinlerin üzerine akıllı etiketlerin iliştirilmesiyle başlar. Sistem, akıllı adresleme ile envanterde bulunan ürünlerin ayırt edici özelliklerine göre filtrelenerek depo içerisindeki yerinin hızlı bir şekilde bulunmasını ve envanter sayımının insan hatasına yer vermeyecek şekilde yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Ürün ve Ekipman

Güvenliği

Fabrikada bulunan tüm ürün ve ekipmanların anlık konum takibini sağlayarak izinsiz çıkışların önüne geçin. Olası bir ihlal anında oluşturulan sesli ve görüntülü uyarılar, tanımlı birim ve kişilere anlık olarak iletilir.

ofisisometric-03.jpg
komum sonna-01.jpg

Personel Takibi

Akıllı kimlik kartları ile donatılan tüm personelin anlık konum takibini sağlarken, acil bir durumda herkesin güvende olduğundan emin olun.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçin.
bottom of page