top of page
bulut-04.jpg

Ulaşılabilirlik

Bulut altyapısı istenilen raporlara tüm platformlardan (android, ios, web vb) ulaşılabilmenizi sağlar. Bunun yanında müşteri için tanımlanan arayüzler ile hangi aşamada kaç adet ürünü olduğunu anlık olarak görüntüleyebilir.

Giriş-Çıkış Otomasyonu

Kapı girişlerine konumlandırılan akıllı tüneller sayesinde, mal kabul esnasında ürünler eksiksiz bir şekilde teslim alınır. Ürünlerin yıkanma operasyonu bittikten sonra gelişmiş iş zekası algoritması müşteriye hangi ürünlerden kaç adet gönderileceğini hesaplayarak, operatörü yönlendirir. Müşteriye eksiksiz ve hatasız gönderilen ürünler müşteri memnuniyetini arttırır.

laundry 01-02.png
laundry 53-02.jpg

Yıpranma Takibi

Tekstil ürünleri aşınmaya başlamadan önce sadece belirli sayıda yüksek güçlü yıkama döngüsüne dayanabilir. Yıkama döngüsü sayıları kaydı olmadan bir giysinin kullanım ömrünün bitiş tarihini tahmin etmek zorlaşır, bu da yenileme planlamasını zorlaştırır. Sistem bir giysinin ya da çarşafın kullanım ömrünün sonuna yaklaştığını tespit ettiğinde, kullanıcılardan yeniden sipariş etmelerini isteyebilir. Bu süreç, işletmenin  ihtiyaç duyulan stoğa sahip olmasını sağlar.

Anlık Durum Bilgisi

Sistem, hangi aşamada kaç adet ürün olduğunu anlık olarak kaydeder. Elde edilen bu bilgiler performans ve verimlilik ölçümüne büyük katkı sağlamasının yanında, personel üzerindeki sorumluluğu arttırır.

laundry 5-01.jpg
Envanter Yönetimi-01.jpg

Envanter Yönetimi

Envanter görünürlüğü olmayan işletmeler, süreçleri doğru bir şekilde planlayamaz, verimli işlemler gerçekleştiremez veya izinsiz çıkışları önleyemez. Bu durum günlük operasyonlarda potansiyel gecikmelerle sebebiyet verebilir. Bölümlere kurulan akıllı kontrol noktaları anlık olarak envanterinizi doğrulayarak, ürünlerin tesisten eksiksiz olarak ayrılmasına imkan sağlar.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçin.
bottom of page