top of page

ANLIK VERİ AKIŞI İLE TÜM SÜREÇLERİNİZ KONTROL ALTINDA

Arrow Down

ÇÖZÜM VE HİZMETLERİMİZ

RFID uygulamalar ile iş süreçlerini daha hızlı, daha verimli ve güvenilir hale getirmek için sektörel bazlı pratik ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Construction Plans

Çözümlerimiz

RFID, radyo frekansı tanımlama ve izlenebilirlik teknolojisi alanında uzmanlaşmış ekibimizle donanım, yazılım ve etiket çözümleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir sistem ve uygulama yelpazesi sunuyoruz.

Architectural Modelling

Hizmetlerimiz

RFID teknolojisini kolay, verimli ve uygun maliyetlerle uygulamanızı sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçlerde yanınızdayız.

Construction Site

Donanım ve Sarflar

RFID konusunda etiket, okuyucu, yazıcı ve sensör gibi tüm donanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak fiyat performans odaklı ürünler.

SERVICES
Advantages_Of_An_Open_Office_Floor_Plan_

HAKKIMIZDA

TAGOFID, otomatik tanımlama ve veri toplama, sistem entegrasyonu alanında 10 yılı aşkın deneyime sahiptir.

TAGOFID, küresel ölçekte yeni, yenilikçi çözümler sunarak, operasyonları ve lojistiği en son piyasa gereksinimlerine ve standartlarına uyarlayarak işini sürekli olarak güçlendirmektedir. Bu temel yetenekler, ürün tasarımı ve kişiselleştirme, RFID kuyumcu sistemi, RFID laundry yönetim sistemi,  lojistik, satış sonrası, RFID Tekstil yönetim, RFID Demirbaş Takip Sistemi, RFID Hastane Çözümleri ve Üretim gibi birçok alanda çözümler sunmaktadır.

TAGOFID ekibi, izlenebilirlik, otomatik tanımlama ve veri toplama, RFID Etiket/Tag , RFID Sistemleri ve Donanımları konularında birçok deneyimine sahiptir ve Türkiye’de RFID teknolojisinin tanıtımında önemli bir oyuncu olmuştur.

ABOUT

1200+

700+

10M+

2500+

Toplam

Kullanıcı

Aktif

Proje

Etiket

Çıkışı

Kullanılan

Donanım

PROJECTS

PROJELER

CLIENTS

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

CONTACT

İLETİŞİM

TAGOFID iOT Teknolojileri

Düzce Teknoloji Geliştirme Bölgesi Orhangazi Mahallesi No:1 D:238 Düzce/Turkey

 

info@tagofid.com

Tel: 0216-550-3530

Fax: 0216-550-3540

bottom of page